wellness center - basen, sauna i siłownia

SZYBKI KONTAKT
Phone Hotel System Kraków +48 12 614 48 00

Amatorów czynnego wypoczynku zachęcamy do skorzystania z Wellness Center w naszym krakowskim obiekcie wypoczynkowo-konferencyjnym. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy basen, saunę fińską oraz siłownię. Strefa Wellness i SPA jest czynna do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu centrum odnowy zapewnia relaks i odpoczynek po wielogodzinnym zwiedzaniu Krakowa lub spotkaniach biznesowych.

Zachęcamy Państwa również do poznania szerokiej oferty masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych, z których można skorzystać nie wychodząc z pokoju.

 

BASEN

Kryty basen o wymiarach 5 na 10 metrów i głębokości od 0,9m do 1,6m zapewnia możliwość aktywnego spędzenia czasu, jak również stanowi świetne miejsce do zabawy dla najmłodszych. O bezpieczeństwo na miejscu dba wykwalifikowany ratownik WOPR.

Wellness Center Hotel System

SAUNA FIŃSKA

Przestrzeń, w której można w pełni się odprężyć. Sauna fińska (nazywana także suchą) to świetny – i co najważniejsze zdrowy – sposób na relaks i odpoczynek po całym dniu. Pozwala rozluźnić mięśnie i działa kojąco na zmysły, uwalniając od napięcia.

Wellness Center Hotel System

SIŁOWNIA

Dla osób, które ćwiczą regularnie i nie chcą wypaść z formy podczas szkolenia lub pobytu turystycznego w Krakowie, umożliwiamy kontynuowanie treningów. Na terenie obiektu znajduje się niewielka siłownia, zapewniająca podstawowy sprzęt do ćwiczeń.

Wellness Center Hotel System

GALERIA ZDJĘĆ

Stan wody na dzień: 03.12.2023

Informujemy, że jakość wody na basenie spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9.11.2015 r. w sprawie wymogów jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.