SZYBKI KONTAKT
Phone Hotel System Kraków +48 12 614 48 00

Pokoje

WM Hotel System w Krakowie proponuje Gościom pobyt w dobrze wyposażonym i nowoczesnym obiekcie wypoczynkowo-konferencyjnym z parkingiem i basenem. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 162 komfortowe pokoje ( w tym 2 apartamenty) wyposażone w łazienkę, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego. Szeroki zakres udogodnień, wysoka jakość wyposażenia i obsługi sprawia, że nasz obiekt to doskonała alternatywa dla moteli niskiego standardu oraz drogich krakowskich hoteli.

Restauracja

 

 

Konferencje

Organizatorom konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych zapewniamy klimatyzowane sale, w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny oraz zakwaterowanie z parkingiem. Do dyspozycji oddajemy 4 pomieszczenia mieszczące od kilkunastu do stu osób położone na osobnym poziomie -1 oraz kameralny Business Room.

Wellness center

Miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy do Wellness Centre, w skład którego wchodzi: basen, sauna, siłownia.

Strefa Wellness jak w najbardziej prestiżowych hotelach jest czynna do późnych godzin wieczornych. Centrum odnowy zapewnia dzięki temu wszystkim swoim Gościom relaks i odpoczynek po wielogodzinnym zwiedzaniu Krakowa lub spotkaniach biznesowych.

Lokalizacja

WM Hotel System w Krakowie proponuje Gościom pobyt w dobrze wyposażonym i nowoczesnym obiekcie z basem i prywatnym parkingiem. Jednocześnie jego lokalizacja przy al. 29 Listopada 189 ( droga międzynarodowa E77 Kraków – Warszawa) zapewni Państwu łatwy dojazd, przy jednoczesnej bliskości Centrum Krakowa.