SZYBKI KONTAKT
Phone Hotel System Kraków +48 12 614 48 00

POKOJE

WM Hotel System w Krakowie proponuje Gościom pobyt w dobrze wyposażonym i nowoczesnym obiekcie.

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 162 komfortowe pokoje ( w tym 2 apartamenty) wyposażone w łazienkę, PC-TV, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego.

RESTAURACJA

W WM Hotel System mają Państwo okazję skosztować  tradycyjnej polskiej kuchni. Szef kuchni szczególnie poleca: gotowane gęsie żołądki z borowikami, delikatną wołowinę duszoną w kapuście włoskiej z kminkiem i ziemniakami, a dla dzieci pyszne panierowane polędwiczki drobiowe z  frykasami  ziemniaczanymi i surówką z marchewki.

 

KONFERENCJE

Organizatorom konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych zapewniamy klimatyzowane sale, w pełni wyposażone w sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji oddajemy 4 pomieszczenia mieszczące od kilkunastu do stu osób położone na osobnym poziomie -1 oraz kameralny Business Room.

WELLNESS CENTER

Miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy do Welness Centre, w skład którego wchodzi: Basen, Sauna, Siłownia

Czynne do późnych godzin wieczornych Centrum odnowy zapewnia relaks i odpoczynek po wielogodzinnym zwiedzaniu Krakowa lub spotkaniach biznesowych.

LOKALIZACJA

WM Hotel System w Krakowie proponuje Gościom pobyt w dobrze wyposażonym i nowoczesnym obiekcie. Jednocześnie jego lokalizacja przy al. 29 Listopada 189 ( droga międzynarodowa E77 Kraków – Warszawa) zapewni Państwu łatwy dojazd, przy jednoczesnej bliskości Centrum Krakowa.