restauracja

SZYBKI KONTAKT
Phone Hotel System Kraków +48 12 614 48 00

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty restauracji ulokowanej w naszym krakowskim obiekcie wypoczynkowo-konferencyjnym. W kameralnej sali mogą Państwo skosztować tradycyjnej polskiej kuchni. Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy bogate i zróżnicowane menu. Znajdą w nim Państwo różnorodne dania mięsne, potrawy bezmięsne oraz specjalnie skomponowane dania dla dzieci. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby posiłki serwowane w restauracji były zdrowe, smaczne i wykwintnie podane, nie ustępując w niczym ofercie kulinarnej najlepszych i prestiżowych hoteli w Krakowie.

SZEF KUCHNI POLECA

Dania szczególnie polecane przez Szefa Kuchni to:

  • gotowane gęsie żołądki z borowikami,
  • delikatna wołowina duszona w kapuście włoskiej z kminkiem i ziemniakami,
  • grillowany zestaw mięs i sosów smakowych z ziemniakami pieczonymi i mizerią.
Restaurant Hotel System

KARTA WIN

Dopełnieniem smaków serwowanych w restauracji potraw są wina włoskie i francuskie z naszej bogatej oferty. Wieczorami zapraszamy również do skosztowania drinków alkoholowych i bezalkoholowych oraz innych alkoholi dostępnych w karcie.

Restaurant Hotel System

BUFET ŚNIADANIOWY

Proponujemy bogaty i urozmaicony bufet śniadaniowy, który serwowany jest w godzinach od 7:00 do 10:00. Ten najważniejszy posiłek dnia w formie pożywnego śniadania to recepta na udany dzień, aby wszyscy Goście z energią i dobrym nastrojem witali nowy dzień.
Wszystkie produkty są świeże i naturalne. Nasi Goście maja codziennie szeroki wybór pieczywa, wędlin, serów, warzyw, owoców i słodkich przekąsek. Dodatkowo podczas śniadań na życzenie Gości możemy przygotować omlety na słodko, pikantne, jajecznicę z dodatkami lub jajka sadzone. Na śniadania zapraszamy również osoby nie będące naszymi Gośćmi.

Osobom wyjeżdżającym w godzinach wczesno-porannych nasza restauracja oferuje możliwość zamówienia dzień wcześniej pakietów śniadaniowych, które mogą zabrać ze sobą w podróż.

Restaurant Hotel System

CATERING
I ORGANIZACJA PRZYJĘĆ

Nasza restauracja zapewnia catering dla spotkań biznesowych, pobytów grupowych oraz innego rodzaju uroczystości. Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego z okazji Chrztu, Pierwszej Komunii, różnych jubileuszów zarówno prywatnych, jak i biznesowych, a także urodzin lub imienin.

Restaurant Hotel System

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach od 16:00 do 24:00.

GALERIA ZDJĘĆ